با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز؛

تقدیر از آزادگان شاغل و بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی شیراز

با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، از آزادگان سرافراز شاغل و بازنشسته در دانشگاه علوم پزشکی شیراز تقدیر شد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر تقدیر از آزادگان شاغل و بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی شیراز

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، رئیس دانشگاه در دیدار با آزادگان شاغل و بازنشسته دانشگاه گفت: آزادگان در دوران اسارت، از بند دنیا و مادیات رها بوده و با اخلاص و ایمان، این دوران سخت را سپری کردند.

دکتر «سید وحید حسینی» رشادت ها و ایثارگری های شهدا، جانبازان، رزمندگان و آزادگان را موجب آسایش امروز جامعه خواند و خطاب به آزادگان دانشگاه افزود: ارزش کار شما آزادگان سرافراز، از ارزش های مادی و دنیوی بسیار بالاتر است؛ چرا که شما خداوند را مرجع خویش قرار دادید و منشاء اثرات فراوان بر جامعه و مردم هستید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه اکنون نیز نبرد، به شکل جنگ نرم در جریان است، افزود: تاثیرگذاری در این عرصه نیز دشوار است؛ چرا که دشمن آشکارا و رو در رو مبارزه نمی کند و در عرصه های مختلف از جمله اقتصادی، سیاسی، نظامی و فرهنگی درصدد آسیب رساندن به کشور است.

دکتر حسینی با اشاره به اینکه ایثارگران و رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس از تمام قومیت ها در کنار هم، برای پاسداری از میهن اسلامی تلاش کرده اند، گفت: وظیفه همه ما است که در شرایط مختلف مادی و معنوی از آزادگان و ایثارگران حمایت کنیم.

آزادگان حاضر در نشست نیز ضمن بیان خاطراتی از دوران اسارت در زندان های رژیم بعثی عراق، دغدغه های خود را با رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز مطرح کردند.

در این آیین که امروز چهارم شهریور 1402، با حضور دکتر «سید وحید حسینی» رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «سید ابوالفضل هاشمی اصل» معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، «مجتبی حدائق» مشاور رئیس و دبیر ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه و آزادگان سرافراز دانشگاه، در دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز از آزادگان شاغل و بازنشسته دانشگاه تقدیر کرد.