مدیرکل صمت فارس:

هم‌اندیشی تیم اقتصادی، نوآوری، و رشد کیفیت زمینه ساز ارتقای صنعت و تولیدات محصولات بومی و داخلی در بازار‌های ملی و بین‌المللی است

حمیدرضا ایزدی گفت: همایش فرصت‌های سرمایه گذاری بستر مناسبی برای تعریف و دستیابی به پروژه های سرمایه گذاری ماندگار با درآمدهای پایدار در استان پهناور فارس است.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر هم‌اندیشی تیم اقتصادی، نوآوری، و رشد کیفیت زمینه ساز ارتقای صنعت و تولیدات محصولات بومی و داخلی در بازار‌های ملی و بین‌المللی است

به گزارش خبرنگاران گروه صنعت، معدن و تجارت گزارش خبر، افتتاح واحد صنعتی، تولیدی ،دیدار با سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی (میزخدمت)، دومین همایش منطقه ای سرمایه گذاری فرصت های سرمایه گذاری و شورای اداری در سفراستاندار به شهرستان مرودشت چهارم شهریورماه انجام پذیرفت ،موضوعات ، مسائل و مشکلات مطرح شده بنگاه های اقتصادی مرتفع شد.

در ادامه بهره برداری از واحد صنعتی تولید غذاهای آماده و نیمه آماده با میزان سرمایه گذاری یک هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال و اشتغال ۵۰ نفر با حضور محمد هادی ایمانیه استاندار فارس و معاونین، حمیدرضا ایزدی مدیرکل صنعت، معدن و تجارت فارس، جلال رشیدی کوچی نماینده مردم شریف شهرستان‌های مرودشت، ارسنجان، پاسارگاد ،اسماعیل خوشبخت فرماندار مرودشت و سایر روسای دستگاه‌های اجرایی و سرمایه گذاران انجام شد.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان فارس با اشاره به اولویت و حمایت وزارت صمت و سازمان صمت استان فارس از صنایع غذایی، تبدیلی و تکمیلی اظهار داشت: هم‌اندیشی تیم اقتصادی، نوآوری، خلاقیت و رشد کیفیت زمینه ساز ارتقای صنعت و تولیدات محصولات بومی و داخلی در بازار‌های ملی و بین‌المللی است.

حمیدرضا ایزدی با اشاره به اهمیت برگزاری همایش فرصت‌های سرمایه گذاری در سطح استان گفت: همایش فرصت‌های سرمایه گذاری بسترمناسبی برای تعریف و دستیابی به پروژه های سرمایه گذاری ماندگار با درآمدهای پایدار در استان پهناور فارس است.

ایزدی به منظور جذب، سازماندهی و هدایت سرمایه‌گذاران در فارس‌ افزود: برای جذب سرمایه گذار در سطح استان باتوجه به پتانسیل و قابلیت‌های مختلف ضرورت دارد؛ از ظرفیت، ایده و افکارنخبگان، دانشگاهیان، فعالان اقتصادی کشور و تولیدکنندگان توام با پژوهش های علمی همراه با تعامل و هم افزایی در استان بهره مند شویم.

وی اضافه کرد: در تعریف بسته های سرمایه گذاری ،در این همایش‌ها باید زمینه ها و مزیت‌های جدید ایجاد شود همچنین در کنار این مزایا تامین برخی نیازهای روز نیز ضروری است.

شهرستان مرودشت میزبان دومین همایش سرمایه‌گذاری منطقه‌ای و شهرستانی با حضور سرمایه گذاران شهرستان های ارسنجان، پاسارگاد، زرقان، بیضا و سپیدان بود.

شهرستان مرودشت در ۳۵ کیلومتری شمال شیراز واقع است.