با حضور مسوولان ارشد دانشگاه علوم پزشکی شیراز؛

برگزاری نشست توجیهی_تبیینی مسایل روز جامعه و دانشگاه

مسوولان ارشد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با حضور در نشست توجیهی_ تبیینی مسایل روز جامعه و دانشگاه، به بیان دیدگاه های خود در خصوص موارد مطرح شده پرداختند.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر برگزاری نشست توجیهی_تبیینی مسایل روز جامعه و دانشگاه

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، دکتر «سید وحید حسینی» در این نشست با گرامیداشت روز پزشک و هفته دولت، یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی در تمامی دوران ها، به ویژه شهیدان حمله تروریستی به حرم حضرت شاهچراغ(ع) را گرامی داشت.

او در این نشست با بیان اهمیت مسایل مربوط به حوزه سلامت در سطح جامعه و مطالبات مردمی در این حوزه، آگاهی جامعه نسبت به نیازها و مسایل مردمی را حائز اهمیت خواند.

بیان مهم ترین اولویت های نظام سلامت کشور و مسایل روز جامعه و دانشگاه در این زمینه، دیگر محورهای صحبت رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این نشست بود.

اعضای هیات رئیسه و مدیران ارشد دانشگاه نیز دیگر اعضای این نشست توجیهی_تبیینی بودند که به بیان دیدگاه های خود پیرامون مسایل مطرح شده پرداختند.

در این نشست که به همت مدیریت حراست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، در مجتمع ولایت دانشگاه برگزار شد، کارشناسان این حوزه به عنوان اساتید مدعو، به بیان مهم ترین سرفصل های مرتبط با مسایل روز جامعه، دانشگاه و اهمیت حوزه سلامت در این دو زمینه پرداختند.