بازدید معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور از مرکز سروستان

فرهاد فلاح، معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور از مرکز فرهنگی هنری سروستان بازدید و از نزدیک با مربی مسئول مرکز دیدار و گفتگو کرد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر بازدید معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور از مرکز سروستان

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، فرهاد فلاح، معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور در روز اول از سفر خود به استان فارس از مرکز فرهنگی هنری سروستان بازدید و از نزدیک در جریان عملکرد مربیان و مشکلات ایشان قرار گرفت.

فلاح ضمن ابراز خورسندی از عملکرد مناسب مرکز سروستان، بر افزایش تعداد کلاس های رایگان پایه در مراکز، ضرورت عضویت در کانون به عنوان پیش شرط ثبت نام در کلاس های فرهنگی هنری و تقویت کتابخانه های پستی تاکید کرد و یکی از ماموریت‌های کانون جهت اعتلای فعالیت‌های کانون، جذب استعداد‌های ویژه و تمرکز بر امر استعداد‌یابی مخاطبین، عنوان کرد.

در ادامه فلاح طی بازدید از فضای فرهنگی آموزشی مرکز، معرفی و نمایش ویژه کتب جدیدی که اخیراً به مراکز کانون ارسال شده را یکی از به عنوان نقطه قوت مراکز برشمرد.

علی خواجه نژادیان، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس نیز ضمن ارائه گزارشی از عملکرد کانون فارس، نسبت به معرفی مرکز سروستان و مربیان پرداخت و از دغدغه‌ها و چالش‌های موجود در مراکز فارس سخن گفت.

مرکز فرهنگی هنری سروستان در 70 کیلومتری شیراز واقع شده و از سال1361 فعالیت برای کودکان و نوجوانان را آغاز کرده است.