با حضور مشاور معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز ؛

برگزاری آیین تکریم و معارفه مدیران پیشین و جدید بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا(س) کوار

آیین تکریم و معارفه مدیران پیشین و جدید بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا(س) کوار با حضور مشاور معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز برگزار شد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر برگزاری آیین تکریم و معارفه مدیران پیشین و جدید بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا(س) کوار

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، مشاور معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این آئین ضمن قدردانی از تلاش های «حمید رضا بدیعی» مدیر پیشین بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا (س) کوار، لزوم همکاری با «حسین رحیمی طسوجی» به عنوان سرپرست جدید مدیریت این بیمارستان را یادآور شد.

دکتر «مهدی خسروی» با اشاره به علاقه مندی کارکنان بیمارستان برای ارائه هر چه بهتر خدمت به مردم، افزود: مجموعه سلامت شهرستان کوار همواره می کوشد با مسوولیت پذیری، در مسیر خدمات رسانی به مراجعان و بیماران، گام های مهمی بردارد.

او با اشاره به خدمات درمانی ارائه شده در سال های بحران همه گیری کرونا گفت: در این ایام که با سختی دو چندان برای کارکنان نظام سلامت همراه بود، توانستیم با استفاده از توانمندی و احساس مسوولیت کارکنان مراکز بهداشتی و درمانی برای خدمت به مردم، عملکردی مطلوب از کارکنان حوزه سلامت را ارائه دهیم و با توجه به شرایط خاص حوزه سلامت در مسیر خدمات رسانی به بیماران، گام های مهمی بردارند.

دکتر خسروی ابراز امیدواری کرد تا با تغییرات ایجاد شده نیز شاهد ادامه روند موفق اقدامات در ارائه خدمات درمانی به بیماران باشیم.

پس از برگزاری این مراسم، دکتر خسروی با حضور در بخش های مختلف بیمارستان حضرت فاطمه الزهرا(س) کوار، زیر ساخت ها و تجهیزات موجود، وضعیت نیروی انسانی و اعتبارات مالی این مرکز درمانی را بررسی کرد و در راستای ارتقای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی با مسوولان حوزه سلامت شهرستان کوار به تبادل نظر پرداخت.

این آیین در سالن جلسات فرمانداری شهرستان کوار، برگزار شد.