معرفی جانشین وزیر ورزش تا ساعاتی دیگر

دو معاون وزارت ورزش، به عنوان گزینه‌های سرپرستی این وزارتخانه و جانشین موقت سجادی نامشان مطرح شده است.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر معرفی جانشین وزیر ورزش تا ساعاتی دیگر

به گزارش خبرنگاران گروه ورزش گزارش خبر، چهار روز از سانحه تلخ سقوط بالگرد حامل وزیر ورزش در کرمان می‌گذرد و همچنان سیدحمید سجادی و چند تن دیگر از مسافران این پرواز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند. امروز تمامی معاونان و مدیران وزارتخانه و روسای فدراسیون‌ها در نمازخانه وزارت ورزش جمع شدند تا ضمن برگزاری مراسم یادبود برای شهید اسماعیل احمدی، برای شفای عاجل سیدحمید سجادی و دیگر کسانی که از این سانحه در بستر بیماری هستند، دعا کنند.

در این میان اما همچنان برخی اختلافات قدیمی به چشم می آید. علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی که برخورد گرمی با پسر شهید اسماعیل احمدی داشت و در حضور مدیرکل فرهنگی وزارت ورزش از خصوصیات بارز اخلاقی این شهید سخن گفت، به شکلی معنادار از کنار پولادگر گذشت و برخورد سردی با وی داشت تا مشخص شود همچنان اختلافات بین او و معاون قهرمانی وزارت ورزش پابرجاست.

با توجه به اینکه به نظر می رسد حتی در صورت بهبودی کامل هم وزیر ورزش به این زودی نتواند شرایط بازگشت به کار را پیدا کند، گفته می شود دولت به فکر انتخاب جانشین موقت برای سجادی است. البته که در شرایط فعلی قرار نیست فردی خارج از وزارتخانه بیاید و به عنوان سرپرست وزارت ورزش معرفی شود و به احتمال فراوان یکی از دو معاون همین وزارتخانه، کارها را در دست خواهد گرفت.

در حال حاضر سیدمحمد پولادگر، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای و برنا فیروزی، معاون پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان دو گزینه سرپرستی این وزارتخانه هستند.

پولادگر که البته نتوانسته با فدراسیون ها ارتباط چندان دوستانه ای برقرار کند و با چند رییس فدراسیون از جمله علیرضا دبیر و هادی ساعی به صورت علنی اختلاف دارد، بعد از مدیریت 20 ساله در فدراسیون تکواندو، بیش از یک سال است که معاونت قهرمانی را برعهده گرفته و می تواند یکی از گزینه‌های سرپرستی باشد.

البته که برگزاری انتخابات فدراسیون ها، رسیدگی به امورات استقلال و پرسپولیس، بررسی وضعیت تیم های ملی و فراهم کردن شرایط برای حضور پرقدرت ورزشکاران در بازی‌های آسیایی هانگژو و مسابقات کسب سهمیه المپیک پاریس از جمله وظایف مهمی است که معاونت قهرمانی هم اکنون برعهده دارد و شاید با دوشغله شدن پولادگر، برخی کارهای حوزه قهرمانی روی زمین بماند. البته که پولادگر همزمان نایب رییس کمیته ملی پارالمپیک هم هست و بخشی از وقت خود را هم باید روی این کمیته متمرکز کند.

از سوی دیگر برنا فیروزی که از مردادماه سال جاری در معاونت پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان مستقر شده، با توجه به قرار داشتن در فصل بودجه می تواند گزینه مناسبی در شرایط فعلی برای جانشینی موقت سجادی باشد. فیروزی بیش از بیست سال سابقه مدیریت ارشد در بخش های مختلف رسانه ملی را داشته و پیش از این مشاور اجرایی و رییس حوزه ریاست صداوسیما، رییس شورای توسعه مدیریت و نیز هیأت های تخلفات اداری کارکنان و مدیران رسانه ملی، هیأت امنای صندوق بازنشستگی و شرکت صوتی تصویری سروش بوده و در ماه‌های اخیر نیز چالش چندانی با روسای فدراسیون ها در خصوص بودجه نداشته است.

یکی از دغدغه های بزرگ مسئولین و جامعه ورزش در هفته‌های اخیر میزان بودجه وزارت ورزش بوده که می بایست از سوی مجلس به تصویب برسد. در پیش بودن بازی های آسیایی و مسابقات انتخابی المپیک و بالا رفتن نرخ ارز، می‌تواند بار مالی سنگینی را روی دوش فدراسیون ها، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک بگذارد. به همین خاطر شاید حضور فیروزی در راس وزارتخانه، بتواند در بحث بودجه نیز کمک حال ورزش کشور باشد.

منبع:ورزش3

پروفایل خبری کسب و کارهای منتخب

بارسانه های گزارش خبر

با رسانه ها

تیم خبری گزارش خبر

گروه حفاظتی پاس

روابط عمومی گروه پاس

تیم تامین حفاظت سازمان ها و اشخاص

سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

برترین شرکت سرمایه گذاری تخصصی معدن و صنایع معدنی

گروه پیشرانان پیشرفت ایران

گروه پیشرانان پیشرفت ایران

بزرگترین پروژه های صنعتی کشور

دبستان پسرانه غیردولتی نهال اندیشه

دبستان نهال اندیشه

آموزش و تربیت علمی و کاربردی دانش آموزان

آهن و فولاد غدیر ایرانیان

آهن و فولاد غدیر ایرانیان

تامین آهن اسفنجی تولیدکنندگان فولاد در کشور

آکادمی تخصصی حسابداری بهشتی

آکادمی تخصصی حسابداری بهشتی

آموزش تخصصی دوره های حسابداری

شرکت تجلی معادن و فلزات

تجلی توسعه معادن و فلزات

نخستین شرکت پروژه محور در بازارسرمایه

رپورتاژ آگهی تریبون

تریبون

انتشار گسترده محتوا در رسانه گزارش خبر

روابط عمومی بانک آینده

روابط عمومی بانک آینده

بانک پیشرو در اقتصاد کشور

گروه سرمایه گذاری غدیر

گروه سرمایه گذاری غدیر

بزرگترین هلدینگ چندرشته ای در بازارسرمایه

سرآمد نوین

سرآمد نوین

پیشرو در نرم افزار های تخصص مالی بورس

وکیل اول

وکیل اول

پروانه وکالت ۲۵۸۰۱ کانون وکلای مرکز

بانک قرض الحسنه مهر ایران

بانک قرض الحسنه مهر ایران

تأمین مالی در چهارچوب تسهیلات قرض الحسنه

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

وحید حاج سعیدی

وحید حاج سعیدی

فعال رسانه ای در استان گلستان

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها