.

پیام مدیر آموزش و پرورش شهرستان علی آباد کتول به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج دانش آموزی

مدیر آموزش و پرورش علی آباد کتول در پیامی ضمن پاسداشت مقام رفیع شهدای بسیجی و دانش آموز، فرا رسیدن هفته بسیج دانش آموزی و روز نوجوان را گرامی داشت.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر پیام مدیر آموزش و پرورش شهرستان علی آباد کتول به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج دانش آموزی

به گزارش خبر روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش علی آباد کتول، مدیر آموزش و پرورش علی آباد کتول در پیامی ضمن پاسداشت مقام رفیع شهدای بسیجی و دانش آموز، فرا رسیدن هفته بسیج دانش آموزی و روز نوجوان را گرامی داشت.

در پیام سید عبداله سیدکتولی مدیر آموزش و پرورش آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
آینده سازان کشور اسلامی ما بدون شک جوانان و نوجوانی هستند که با سلاح دانش و تفکر ، مرزهای جهل و نا آگاهی را در هم خواهند شکست و آینده ای سزاوار و شایسته رقم خواهند زد. شکل گیری بسیج دانش‌آموزی به عنوان نهادی ارزشی و متعالی از برکات انقلاب اسلامی است و آرمان این سازمان تحقق اهداف بزرگ جمهوری اسلامی با همکاری نظام آموزش‌ و پرورش است که تا کنون به حول قوه الهی گام هایی بلندی در این مسیر برداشته شده است. با چنین رویکردی آینده سازان ایران عزیز اسلامی قطعاً توطئه های دشمنان انسانیت و معنویت را خنثی کرده و از آرمان های این نظام مقدس حراست و پاسداری خواهند کرد.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمد حسین فهمیده و ۳۶ هزار دانش آموز شهید، فرارسیدن هفته بسیج دانش آموزی و روز نوجوان را به دانش آموزان پرتوان و ثابت قدم بسیجی شهرستان صمیمانه تبریک عرض می نمایم و از خداوند متعال سعادتمندی، سلامت و توفیق در همه عرصه های زندگی مسئلت دارم.

امید است در سایه الطاف خداوند باریتعالی و عنایات حضرت ولی عصر (عج) شاهد موفقیت ها و تعالی همه فرزندان ایران اسلامی باشیم.

سید عبداله سید کتولی
مدیر آموزش و پرورش شهرستان علی آباد کتول

نظرات شما ( 1 نظر )

نعمان باشقره |
چهارشنبه 1 آذر 140223:29
سلام بر مدیر گرامی بنده در سال های ۸۴لغایت۸۹دردبستان‌روستایی بلکه نفس درس خواندم و از آن زمان مدرک تحصیلی دریافتی نکرده ام آیا امکان وجود داد که ۵کلاسمدرک تحصیلی بهم بدین ک عکس دار باشه
( 0 ) ( 0 )
 

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر