پیام مدیرکل خانه ایثارگران استان تهران در پی حمله تروریستی به حرم شاهچراغ در شیراز

اکبر حیدریان مدیرکل خانه ایثارگران استان تهران، با صدور پیامی شهادت جمعی از هموطنان عزیز در حرم مطهر شاهچراغ را به ملت شریف ایران و خانواده‌های معزز این شهدای والا مقام تسلیت گفت.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر پیام مدیرکل خانه ایثارگران استان تهران در پی حمله تروریستی به حرم شاهچراغ در شیراز

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، اکبر حیدریان مدیرکل خانه ایثارگران استان تهران، با صدور پیامی شهادت جمعی از هموطنان عزیز در حرم مطهر شاهچراغ را به ملت شریف ایران و خانواده‌های معزز این شهدای والا مقام تسلیت گفت.

بسمه تعالی

و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتاً بل احیاءٌ عند ربهم یرزقون

اقدام وحشیانه تروریست‌ها در به خاک و خون کشیدن زائران حرم حضرت شاهچراغ امامزاده احمد بن موسی کاظم (ع)، برادر امام رئوف و بانوی کرامت را محضر مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران و خانواده‌های معظم شهدا تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایم.

دشمنان تکفیری با حمایت قدرت‌های استکباری دنیا علیه نظام اسلامی بسیج شدند، اما هربار تمام دسیسه‌ها و حیله‌های دون‌صفتان به سبب ایمان، بصیرت و ولایت‌مداری ملت شریف ایران در ایجاد تفرقه، تخریب و فریب ناکام مانده است.

دشمنان ملت ایران در این حادثه تروریستی خشم و کینه خود را مقابل عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همبستگی و آرامش ملت شریف ما با چنین اقدام وحشیانه‌ای بروز دادند تا شاید به خیال باطل و توهم خویش بتوانند استواری جامعه ایران و امنیت آن را بر هم زنند که البته به لطف پروردگار و در سایه تدابیر و رهنمودهای مقام معظم رهبری، مانند همیشه در رسیدن به اهداف و توطئه شوم خود با شکست مواجه شده و خواهند شد.

حادثه تروریستی شیراز که موجب شهادت تعدادی از زائران حرم شاهچراغ، زنان، مردان و کودکان بی‌گناه گردید؛ قلب ملت ایران را جریحه‌دار کرد.این حادثه ناشی از عصبانیت استکبار از آرامش حاکم در سومین پایتخت معنوی ایران اسلامی است.

ضمن محکوم کردن این جنایت وحشیانه از خداوند متعال برای شهدای این حادثه رحمت واسعه، برای مردم شریف و متدین شیراز و بازماندگان صبر جمیل و برای مجروحان حادثه شفاعت مسألت می‌نمایم و از دستگاه‌های امنیتی و قضایی خواستار برخورد قاطع و جدی با عاملان و مسببان این حادثه شوم هستیم.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر