پیام تبریک دکتر محمد یزدان پرست در پی انتصاب دکتر سید صولت مرتضوی به سمت وزیر کار دولت سیزدهم

دکتر محمد یزدان پرست دبیرکل خانه ایثارگران کل کشور انتصاب دکتر سید صولت مرتضوی به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سوی ریاست محترم جمهوری و کسب رای اعتماد از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر پیام تبریک دکتر محمد یزدان پرست در پی انتصاب دکتر سید صولت مرتضوی به سمت وزیر کار دولت سیزدهم

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، دکتر محمد یزدان پرست دبیرکل خانه ایثارگران کل کشور انتصاب دکتر سید صولت مرتضوی به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سوی ریاست محترم جمهوری و کسب رای اعتماد از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.

متن پبام به شرح زیر است:

"بسم الله الرحمن الرحیم

با ابراز خرسندی بدین وسیله حسن انتصاب جنابعالی از سوی ریاست محترم جمهوری و کسب رای اعتماد از سوی نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را تبریک عرض نموده و با اعتقاد به دانش، درایت و تجربیات ارزشمندتان و داشتن روحیه تیمی تبریک عرض نموده و موفقیت جنابعالی را در این مسئولیت خطیر جهت ارائه خدمات به عموم مردم کشور عزیزمان و به ویژه طبقه نیازمند و مردم محروم، از خداوند متعال مسئلت دارم.

اینجانب به نمایندگی از خانواده معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و رزمندگان، تشکر ویژه از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایران که پاسخ حمایت قاطع خانواده عزیز ایثارگران را که با رای اعتماد به فرزند خود جناب دکتر سید صولت مرتضوی جهت تصدی پست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام داشتند، تقدیم می نمایم.

دکتر محمد یزدان پرست

دبیرکل خانه ایثارگران کل کشور"