جایگاه پروژه آهن اسفنجی اقلید در بزرگترین سرمایه گذاری تاریخ ایران

دکتر سعدمحمدی در نشست هم‌اندیشی تسریع اجرا و پیشبرد اهداف پروژه، با اشاره به اینکه آهن اسفنجی اقلید یکی از هفت طرح شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات به‌عنوان عضوی از گروه پیشرانان پیشرفت ایران است، گفت: باید تمام اعضای تیم‌های کارفرما، پیمانکار و مشاور، اهتمام ویژه‌ای به این پروژه داشته باشند.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر جایگاه پروژه  آهن اسفنجی اقلید در بزرگترین سرمایه گذاری تاریخ ایران

به گزارش خبر دبیرخانه گروه پیشرانان پیشرفت ایران، دکتر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در نشست هم‌اندیشی تسریع اجرا و پیشبرد اهداف پروژه آهن اسفنجی شرکت فولاد اقلید پارس که با حضور رضا شریفی، بابک اشجع، قائمی راد، بلورانی و هیئت همراه به اهمیت این پروژه تأکید کرد و گفت: پروژه آهن اسفنجی اقلید، جز هفت طرح شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات به‌عنوان یکی از اعضای گروه پیشرانان پیشرفت ایران، اهمیت ویژه‌ای برای شرکت دارد.

کارفرما و پیمانکار پروژه بعد از پیشنهاد مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات مبنی بر اظهار مشکلات و موانع پیش رو برای رفع و تسریع پیشبرد اهداف پروژه، از مشکلات و خواسته‌های خود گفتند.

سعدمحمدی با ابراز خرسندی از ورود پروژه به مرحله جدید خود، از مدیران حاضر خواست تا از همین ابتدا کار، اقدامات مهم و تأثیرگذار از بنیان و اساس، درست پایه‌گذاری شود.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن به رعایت «قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدمات کشوری و حمایت از کالای ایرانی» تأکید کرد و گفت: همه ما مکلف هستیم قانون را رعایت کنیم.