از سوی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ انجام خواهد شد؛

رونمایی از بیست طرح دانش بنیان در حوزه برق پایتخت

با برنامه ریزی های انجام شده طی سال 1401 بیست طرح نوآورانه مبتنی بر فعالیت های دانش بنیان در حوزه برق پایتخت، رونمایی خواهد شد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر رونمایی از بیست طرح دانش بنیان در حوزه برق پایتخت

به گزارش خبر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ "کامبیز ناظریان" مدیرعامل این شرکت با بیان این که به دنبال نامگذاری سال 1401 توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به نام سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین، اجرای طرح های نوآورانه و بهره گیری از ظرفیت های داخلی و بخش خصوصی در حوزه فعالیت های دانش بنیان در دستور کار قرار گرفته است گفت: در این راستا با همت و تلاش کارشناسان و متخصصان این شرکت، بیست طرح دانش بنیان با هدف تسریع و تسهیل فرآیندهای اداری، بهبود روند خدمت رسانی به هموطنان و مشترکان تهرانی و توسعه خدمات الکترونیک، طراحی و اجرای آن در دستور کار قرار گرفته است.

"ناظریان" افزود: این طرح ها در حوزه های خدمات مشترکین، بهره برداری و دیسپاچینگ، مهندسی و نظارت، منابع انسانی، برنامه ریزی، مالی و پشتیبانی، بازرسی، حقوقی و روابط عمومی و با بودجه ای بالغ بر 600 میلیارد ریال به مرحله اجرا درخواهد آمد.

وی ابراز امیدواری کرد با اجرای برنامه های تدوین شده، روند ارائه خدمات به مشترکان تهرانی بیش از پیش تسهیل و تسریع شده و گام بزرگی در مسیر دستیابی به اهداف دولت الکترونیک و رضایتمندی مخاطبان و ذینفعان صنعت برق برداشته شود.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر