بانوی شیرازی 2 نشان نقره مسابقات دو و میدانی کشور را از آن خود کرد

زهرا امیدوار پرتاب‌گر شیرازی در رشته پرتاب وزنه و پرتاب دیسک مسابقات دو و میدانی کشور جام امام رضا(ع) صاحب 2 نشان نقره شد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر بانوی شیرازی 2 نشان نقره مسابقات دو و میدانی کشور را از آن خود کرد

به گزارش خبرنگاران گروه ورزش گزارش خبر، مسابقات دو و میدانی جام امام رضا(ع) در بخش بانوان با حضور ۳۳ تیم از استان‌های مختلف کشور برگزار شد.

در این مسابقات ۱۶۶ ورزشکار بانو در ۲۴ ماده طی روز 11 و 12 خرداد ماه با هم رقابت پرداختند.

زهرا امیدوار نماینده فارس این رقابت‌ها نخست در رشته پرتاب وزنه با ثبت رکورد ۱۳:۰۱ متر پس از نماینده مازندران بر سکوی دوم ایستاد.

در رشته پرتاب دیسک نیز امیدوار رکورد 42:24 متر را ثبت کرد و به نشان نقره این رشته دست یافت.

نماینده‌های استان اردبیل و چهار محال بختیاری نیز به ترتیب با 49:40 و 42:20 متر پرتاب مقام های نخست و سوم را کسب کردند.

زهرا ابراهیمی در پایان این مسابقات گفت: سطح مسابقات بالا بود و میزبانی ورزشگاه امام رضا (ع) بسیار خوب و از سطح کیفی بالایی برخوردار بود و حریف ها همه با آمادگی کامل شرکت کرده بودند.

از اونجایی که درگیر آسیب بودم و مشکلات زیادی مانع راهم شده بود ولی خداروشکر توانستم راهی برای موفقیت خودم باز کنم و در این دوره از مسابقات قهرمانی کشور که به میزبانی مشهد مقدس بود صاحب دو مدال نقره در ماده‌های پرتاب وزنه و پرتاب دیسک شدم.

وی در پایان افزود: تشکر بسیار فراوانی از مربی خودم آقای باغبان بری دارم که با تجربه بسیار و دلسوزانه مسبب تمام موفقیت های من شدن دارم و همچنین حمایت‌های خانواده عزیزم و آقای سیروس زارع و آقای نجمی ریاست محترم هیئت دو و میدانی فارس و سرکار خانم شیبانی و در نهایت از کادر درمانی کلینیک فیزیوتراپی برنا که با حمایت هاشون برای من سنگ تموم گذاشتند قدردانی میکنم. به امید موفقیت‌های بیشتر و سکوهای بالاتر و افتخارات بیشتر برای شهرم شیراز.