چرا کسب و کار شما به استخدام نگهبان مسلح نیاز دارد ؟

یکی از پردرخواست ترین خدمات حفاظتی و مراقبتی ، استخدام نگهبان مسلح است. با توجه به ضریب امنیتی وحفظ آرامش مشتریان ، استخدام نگهبان مسلح از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه

به گزارش خبر روابط عمومی گروه پاس، مشتریان شما با رویت مامورین امنیتی احساس راحتی و امنیت خاطر بیشتری خواهند کرد ، زیرا حضور این افسران به آنها این اطمینان خاطر را می دهد که وقتی در محل حضور دارند ازهرگونه تهدیدات مالی و جانی در امان هستند.

پرسنل امنیتی مسلح می توانند از کارمندان و مشتریان شما در برابر خطرات احتمالی اعم از سرقت،ایجاد رعب وحشت و .... محافظت کنند.

با توجه به تخصصی بودن نوع کار نگهبانان مسلح واکنش سریع به هرگونه اقدام غیرقانونی در هر موقعیتی که ممکن است اتفاق بیفتد، به طور منظم و سریع اقدامات بایسته را انجام داده و حضور ارزشمندی را در اماکن خواهند داشت.

خدمات استخدام نگهبان مسلح جهت محافظت از جان و مال مردم در اماکن عمومی و خصوصی جهت جلوگیری از اقدامات مجرمانه مانند خرابکاری ، سرقت و آتش سوزی توسط مشاغل و افراد صورت می گیرد.

وظایف خاص یک نگهبان امنیتی توسط کارفرما متفاوت خواهد بود که در زمان انعقاد قرارداد صورتجلسه ای از شرح وظایف توسط بازرس و کارفرما تعیین می گردد.، اما به طور معمول شامل نظارت بر یک منطقه خاص در تمام ساعات شبانه روز و گزارش در مورد هرگونه حادثه ای که ممکن است رخ دهد می باشد.

نگهبانان امنیتی خصوصی با نظارت بر دوربین های مداربسته ، اسکن جمعیت ، بازرسی از اموال و نظارت بر فعالیت ها ، به دنبال هر کسی یا هر چیز مشکوکی در حوزه مسئولیت خود هستند و مداوم بررسی می کنند که تمام پنجره ها ، درها و راههای نفوذی مکان مورد نظر امن است. آنها همچنین مداوم بررسی می کنند که تجهیزات امنیتی به درستی کار می کنند. نگهبانان امنیتی خصوصی همچنین ممکن است گزارش هایی درباره فعالیت های مشکوک یا اختلال در وقوع اماکن را تهیه و بررسی کنند.

برخی از افراد برای محافظت از خودنسبت به استخدام نگهبان مسلح اقدام می نمایند. نگهبانان امنیتی خصوصی ممکن است افرادی را که مظنون به جرم در اماکن هستند تا زمان رسیدن پرسنل نیروی انتظامی ، بازداشت کنند. برای پیگیری فعالیت های روزانه ، ماموران امنیتی گزارش های روزانه می نویسند. هرگونه حوادث یا افراد مشکوک برای بررسی توسط مدیران امنیتی ثبت می شود.

بعضی اوقات از نگهبانان امنیتی خصوصی خواسته می شود که در دادگاه شهادت دهند. هرگونه حوادث یا افراد مشکوک برای بررسی توسط مدیران امنیتی ثبت شده و بعضی اوقات از نگهبانان امنیتی خصوصی خواسته می شود که در دادگاه شهادت دهند.

چرا کسب و کار شما به استخدام نگهبان مسلح نیاز دارد ؟

در حالی که استخدام نگهبان مسلح برای تجارت شما مزایای اساسی دارد ، نقش اصلی یک نگهبان مسلح جلوگیری از تهدیدهای احتمالی و پاسخگویی فعال و سریع به تهدیدات فوری است. نگهبانان مسلح می دانند چگونه می توانند با حمایت از جان و مال مردم به عنوان اولین اولویت در امنیت ، شرایط اضطراری را اداره کنند.

به طور کلی وجود یک نگهبان امنیتی مجهز به تجهیزات دفاع شخصی و سلاح گرم متجاوزان را از تهدیدهای احتمالی یا انجام اعمال مجرمانه باز می دارد.

نگهبانان مسلح اعزام شده توسط سامانه جامع خدمات حفاظتی و مراقبتی پاس با استفاده از آموزش ها و دانش تخصصی خود برای عملکرد سریع و مناسب ، می دانند که چگونه با تهدید مقابله کنند. این نگهبانان نه تنها آموزش های لازم جهت استفاده صحیح از اسلحه را دیده اند ، بلکه در زمینه حل مسائل و مشکلات و سایر تاکتیک های شدید برای حل و فصل مشکل و ایجاد صلح آموزش های لازم را گذرانده اند.

تامین و اعزام نیروی نگهبان به اماکن عمومی و خصوصی شما همراه با تجهیزات دفاع شخصی با لباس مصوب مرکز انتظام پلیس پیشگیری ناجا،پذیرش کلیه مسئولیت های حقوق و مزایای اداره کارو امور اجتماعی و بیمه تامین اجتماعی و بیمه مسولیت مدنی از سمت موسسه حفاظتی و مراقبتی به طوریکه هیچ مسئولیتی به عهده کارفرما نباشد. نظارت بر عملکرد نگهبان از راه دور اعم از حضور و غیاب،ساعات و تعداد گشت زنی و سطح هوشیاری توسط کارفرما با ارائه نرم افزار مربوطه،نظارت و بازرسی از پروژه به صورت غیر منتظره و آنلاین توسط موسسه حفاظتی و مراقبتی،ارائه امکاناتی شامل گشت خودرویی و موتوری، نصب چراغ گردون، نصب تابلو و علائم بازدارنده از وقوع جرم،اعزام وکیل به مراجع قضایی و انتظامی در صورت بروز هرگونه مشکل،ارائه آمار و عملکرد هفتگی و ماهیانه به کارفرما به صورت آنلاین،حفظ جان و مال و نوامیس شما توسط نگهبانان آموزش دیده،جایگزینی نگهبان در صورت مرخصی یا هرگونه موارد فورس ماژور،جبران خسارت در صورت بروز هرگونه مسئله ،ارائه راهکارهای انتظامی برای طرح های حفاظت فیزیکی و الکترونیکی با مشاوره های انتظامی وارائه مجوز تجهیزات دفاع شخصی به گروه هدف( پزشکان،وکلا، ،طلافروشان ،پرستاران، و خانواده های نیروهای مسلح) و خدمات نگهبان هوشمند از خدمات این سامانه می باشد.

جهت برخورداری از کلیه خدمات سامانه جامع حفاظتی و مراقبتی پاس و درخواست نگهبان به آدرس www.passgroup.ir مراجعه فرمایید.

پروفایل خبری کسب و کارهای منتخب

بارسانه های گزارش خبر

با رسانه ها

تیم خبری گزارش خبر

گروه حفاظتی پاس

روابط عمومی گروه پاس

تیم تامین حفاظت سازمان ها و اشخاص

سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

برترین شرکت سرمایه گذاری تخصصی معدن و صنایع معدنی

گروه پیشرانان پیشرفت ایران

گروه پیشرانان پیشرفت ایران

بزرگترین پروژه های صنعتی کشور

دبستان پسرانه غیردولتی نهال اندیشه

دبستان نهال اندیشه

آموزش و تربیت علمی و کاربردی دانش آموزان

آهن و فولاد غدیر ایرانیان

آهن و فولاد غدیر ایرانیان

تامین آهن اسفنجی تولیدکنندگان فولاد در کشور

آکادمی تخصصی حسابداری بهشتی

آکادمی تخصصی حسابداری بهشتی

آموزش تخصصی دوره های حسابداری

شرکت تجلی معادن و فلزات

تجلی توسعه معادن و فلزات

نخستین شرکت پروژه محور در بازارسرمایه

رپورتاژ آگهی تریبون

تریبون

انتشار گسترده محتوا در رسانه گزارش خبر

روابط عمومی بانک آینده

روابط عمومی بانک آینده

بانک پیشرو در اقتصاد کشور

گروه سرمایه گذاری غدیر

گروه سرمایه گذاری غدیر

بزرگترین هلدینگ چندرشته ای در بازارسرمایه

سرآمد نوین

سرآمد نوین

پیشرو در نرم افزار های تخصص مالی بورس

وکیل اول

وکیل اول

پروانه وکالت ۲۵۸۰۱ کانون وکلای مرکز

بانک قرض الحسنه مهر ایران

بانک قرض الحسنه مهر ایران

تأمین مالی در چهارچوب تسهیلات قرض الحسنه

صنایع معدنی نوظهور کویر بافق

صنایع معدنی نوظهور کویر بافق

اشتغال‌زایی پایدار، ارزش آفرینی مواد معدنی و تأمین مواد اولیه صنعت فولاد کشور

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

میلاد فرخ پور

میلاد فرخ پور

فعال حوزه انفورماتیک

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

صدیقه طباطبایی

صدیقه طباطبایی

خبرنگار تحلیلی گزارش خبر

مهدی آشتیانی فرد

مهدی آشتیانی فرد

خبرنگار اختصاصی خبرگزاری گزارش خبر

محمد تقی ناصریراد

محمد ناصریراد

فعال رسانه، مستندساز و منتقدِ سینما

وحید حاج سعیدی

وحید حاج سعیدی

فعال رسانه ای در استان گلستان

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها