با حضور معاون صدا و معاون اجتماعی نیروی انتظامی؛

از تولیدات جدید پلیسی ایرانصدا رونمایی شد

آیین رونمایی از کتاب های گویای ایران صدا با نام "من سرهنگ هستم"، "مهران می خندد"،"حیات جاوید" و "ترفند" با حضور علی بخشی زاده معاون صدای رسانه ملی، سردار حاجیان معاون اجتماعی نیروی انتظامی، سرهنگ جویا مدیر کل امورهنری ناجا و شاملو مدیر ایران صدا و همچنین جمعی از هنرمندان درساختمان شهدای رادیو برگزار شد.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر از تولیدات جدید پلیسی ایرانصدا رونمایی شد

به گزارش خبر روابط عمومی معاونت صدا، علی بخشی زاده معاون صدا در این مراسم طی سخنانی گفت: حق نیست فقط در هفته ای که به نام نیروی انتظامی است از کسانی یاد کنیم که امنیت همه ما در دستان آنان است.
وی از همه کسانی که در این مراسم حضور داشتند ، خواست تا به احترام زحمات پرسنل خدوم نیروی انتظامی یک دقیقه ایستاده ،کف بزنند.

بخشی زاده خطاب به سردار مهدی حاجیان، معاون اجتماعی نیروی انتظامی گفت: شما با علم ، دید و افتخار این لباس را بر تن کردید.من چه می توانم بگویم که حق مطلب را اداء کرده باشم و خدا گواه است که در مقابل شهدای زنده، زانوهایم می لرزد .من به وجود ارتش مقتدر، سپاه سرافراز، نیروی انتظامی و کسانی که مایه آرامش و امنیت هستند ، افتخار می کنم.چون در سایه این امنیت است که دانشمندان هسته ای ما فعالیت می کنند، نویسنده ها و اندیشمندانمان تلاش می کنند و تلاش مردم در زیر سایه و چتر امنیتی است که نیروی انتظامی به وجود آورده است.

پرسنل خدوم یکی از مولفه های اصلی موفقیت های نیروی انتظامی است

علی بخشی زاده در بخشی دیگر از سخنانش با اشاره به فعالیت های نیروی انتظامی گفت: وجود نیرو و پرسنل خدوم ، تلاش گر و جان بر کف و مومن یکی از مولفه های اصلی موفقیت های نیروی انتظامی است.

معاون صدا تصریح کرد: اینجا آمریکا نیست که با آوردن جنازه ای در کشور وضع روحی مردم خراب شود ، وقتی در کشورمان 300 شهید با افتخار تشییع می شود ،می دانیم که این عزیزان، مدال های افتخار مملکتمان هستند .هر شهید غیرت را در آحاد جامعه، بیشتر می کند. وی همچنین گفت رسانه ونیروی انتظامی دو بال امنیت روانی جامعه هستند که باعث افزایش امنیت روانی جامعه می شوند.

بخشی زاده اولین موله نیروی انتظامی را نیروی انسانی خدوم و جان برکف بیان کرد.دومین مولفه اقتدار نیروی انتظامی را، نظام مدیریتی و منسجم و هماهنگ این نیرو ذکر کرد و گفت: در نیروی انتظامی، صداهای مختلف شنیده نمی شود و از نیروی انتظامی فقط یک صدا شنیده می شود.

سومین مولفه را معاون صدا ، آموزش بهنگام و مستمر نیروها و چهارمین موله نیز تجهیزات به روز و به هنگام را از دیگر مولفه های نیروی انتظامی شمرد و گفت: پنجه اقتدار نامحسوس پلیس در کشور دیده می شود و من بایستی مولفه ای دیگر را به این چهار مولفه اضافه کنم .که آن «پیوست رسانه» است.
بخشی زاده با اشاره به وجود 15 شبکه رادیویی و دوکانال مرتبط با حوزه رادیو خاطر نشان کرد: رفتار شما در نیروی انتظامی ، رفتار ما را در رسانه سامان می دهد و رسانه نسبت به شما، موظف و مکلف هستیم .

وی تصریح کرد: امید است زمینه دستیابی برنامه سازان رادیو به شناخت شخصیت های پنهان وشاخص نیروی انتظامی بوجود آید تا حسن باقری های دیگری شناخته شوند.

معاون صدا با اشاره به اینکه سردارحاجیان مسلط به چند زبان زنده دنیا هستند و مدیری کاربلد است، ادامه داد: قدرت کلمه با اعجاز همراه است.یعنی کلمه معجزه می کند و ما در رسانه رادیو با تخیل انسان ها سر و کار داریم و قدرتمان در برخی از مواقع از تصویر ، ماناتر است.

وی خاطر نشان کرد که آنتن در اختیار نیروی انتظامی است. چون نیروی انتظامی به وحدت ملی کمک می کند که این مهم یکی از کارکردهای رسانه است.

معاون صدا با اشاره به اینکه ضریب نفوذ ایران صدا هر روز بیشتر می شود و این موضوع باعث افتخار رادیو است وی همچنین گفت: اپلیکیشین ایرانصدا دارای 6 پایگاه تخصصی سات که یکی از آنها پایگاه کتاب گویای ایران صداست و این پایگاه هر روز بیش از 350 هزار مراجعه کننده دارد که هر روز به طور میانگین هر نفر 20 دقیقه ودر شب 40 دقیقه کتاب گویا می شنوند.

قدردانی معاون اجتماعی نیروی انتظامی از برنامه سازان رادیو

سردار مهدی حاجیان معاون اجتماعی نیروی انتظامی نیزگفت: شما برنامه سازان با هنرتان کمک کردید که پلیس خدمتگزار و پلیسی که در تلاش است برای تحقق آرمان های مقام معظم رهبری قدم بردارد و پلیسی در تراز انقلاب اسلامی باشد.

وی گفت: در همین ابتدای سخنانم از دکتر بخشی زاده که ایشان الگوی ما در همه زمینه ها هستند و افتخاری برای ما محسوب می شوند، تشکر می کنم.

سردار مهدی حاجیان افزود: خدمت آقای پیمان جبلی، رییس رسانه ملی هم تبریک عرض می کنم که با تیز بینی مقام معظم رهبری به ریاست سازمان منصوب شدند.

وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه "نیروی انتظامی از ستون های ارزشمند انقلاب اسلامی است" ادامه داد: همه به نحوی در حال خدمت هستند. اما پلیس در خدمت امنیت مردم است.همه عزیزان در نیروی انتظامی به ویژه مسئولان و مدیران تلاش می کنند تا سطح خدمتگزاری را ارتقاء دهند و نگاه حکیمانه حضرت آقا را عملی کنیم تا تصویری مقتدر و مهربان از ارزش نیروی انتظامی را نشان دهیم.

حاجیان تصریح کرد: امنیت فقط با همراهی و همکاری مردم تامین می شود .پلیس نهادی است که در بطن و زندگی مردم حضور دارد و همه با پلیس در ارتباط هستند .امنیتی که ما امروز داریم نتیجه تلاش همه عزیزان خصوصا پلیس است.

وی با بیان اینکه امنیت ذهنی بسیار بالاتر از امنیت عینی است ، گفت: حضور فیزیکی پلیس گاهی نمی تواند امنیت عینی را بسازد.اما تصویری که به کمک هنرمندان صدا و سیما ساخته می شود هیچ موقع دچار خدشه نمی شود.

سردار حاجیان با اشاره به اینکه 8750 کیلومتر مرز را با افتخار پاسداری و نگهبانی می کنیم و این وظیفه را قانون بر عهده ما گذاشته است بیان کرد: باید حس همکاری در مردم ایجاد شودومردم این امنیت را حس کنند.هر جا امنیت وجود داشته باشد سرمایه گذاری وجود دارد و در این راستاکارهای خوب شما برنامه سازان در راستای امنیت پایدار است.

وی ادامه داد: هوشمندی فقط استفاده از فناوری های نوین نیست و اگر تولیدات با ماموریت های ما سنخیت داشته باشد موفق هستیم.

حاجیان با بیان اینکه 26 سال کار پلیسی کرده است ، ادامه داد: نگاه پلیس های جهان با نگاه پلیس ایران متفاوت است.آن ها فرهنگ شهادت ندارند.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی با بیان اینکه ایران با 15 کشورِ دارای فرهنگ های مختلف، همسایه است ادامه داد: ما در عرصه مبارزه با مواد مخدر 13 هزار شهید و جانباز داریم که رسانه نتوانسته این خدمات را انتقال دهد.

همچنین در سال گذشته بییش از هزار تن مواد مخدر کشف شده است که ما نتوانستیم بخش کوچکی از آن را با کمک رسانه به عنوان خدمات پلیس به جامعه جهانی نشان دهیم. وی ادامه داد در واقع ما نه تنها حافظ حقوق بشر هستیم بلکه در خط اول مبارزه با جریان های سازمان یافته و تروریسم هستیم که بایستی با زبان رسانه این مسائل را بازگو کنیم.

ایران صدا و تغییر سبک زندگی

در ابتدای جلسه مهدی شاملو مدیر مجموعه ایران صدا طی سخنانی گفت: مجموعه ایران صدا دو وظیفه اصلی دارد .نه تنها ابزار دریافت شبکه های رادیویی است، که 10 درصد از شنونده ها رادیو را از اپلیکیشین ایران صدا دریافت می کنند که با تغییر سبک زندگی ، تعداد شنونده ها از این ابزار نوین بیشتر هم خواهد شد.

شاملو با بیان اینکه ایران صدا در چند سال اخیر در حوزه ویدئودرخواستی شروع به فعالیت کرده و موفقیت های هم کسب کردنداما در زمینه صدای درخواستی ایران صدا تقریباً بی رقیب است ادامه داد: در بخش صدای درخواستی 6 پایگاه موضوعی فعالیت می کنندکه یکی از این پایگاه ها، کتاب گویا است در این پایگاه بیش از 5 هزار کتاب گویا تولید و به صورت رایگان در اختیار مخاطبان قرار گرفته است. و هر سال 400 عنوان کتاب گویای جدید به این مجموعه اضافه می شود.

مدیر ایران صدا با بیان اینکه یکی از جذاب ترین بخش ها، ژانرهای پلیسی و معمایی است ادامه داد: این مجموعه شامل ،آثار قوی و متقن در حوزه ادبیات خارجی بوده است که مجموعه پوآرو هم در ایران صدا در قالب اجرای مجدد صوتی تولید شده است.

وی ادامه داد در جلساتی که با نیروی انتظامی داشتیم پیشنهادی مطرح شد که بتوانیم در چهارچوب مصادیق ملی و بومی به تولید آثار جذاب پلیسی و معمایی بپردازیم و این 4 اثری که امروز رونمایی شد، قدم اول همکاری ایران صدا با نیروی انتظامی است.

قدم های بعدی ایران صدا در حوزه کودک نیز می تواند با نیروی انتظامی به تولیدات مشترک بپردازد و خوشبختانه نیاز رسانه ای و خوراک محتوایی در این مهم وجود دارد که در همکاری بیشتر و چهارچوبی فعال تر می توانیم این کار را محقق کنیم.
در این مراسم از هنرمندانی چون محمد حاتمی، بهرام ابراهیمی ، قربانی نجفی، ، محمودرضا قدیریان، مرتضی حسنلو ، ضیاهی مهر ، احمد خدابنده ،علی کاشانی سعید بارانی ،نوید جولایی ،میلاد عندلیبی ، علی اصغر قره خانیمحمد نظری، سید بهرام سروری نژاد، علی منصوری راد و محسن زرآبادی پور حضور داشتند.

نگین خواجه نصیر که با همکاری نوید جولایی ، میلاد عندلیبی ، احمد خدابنده با عنوان تهیه کننده این پروژه را به اتمام رسانده است گفت: نزدیک به یکسال پژوهش این کار را انجام دادیم تا بستری مناسب برای انجام دادن این کار فرهنگی را فراهم کنیم.

علی منصوری راد گزارشگر ورزشی که در ایران صدا کارهای پلیسی انجام می دهد نیز گفت: به عنوان کسی که به مدت 40 سال است که همیار محیط زیست هستم از نیروی انتظامی تقاضا دارم که به یاد شهدای نیروی انتظامی مراسم درختکاری برگزار کنند تا به سر سبزی ایران عزیز کمک شود.

محمود رضا قدیریان نیز گفت: هر اتفاقی در دنیا به لحاظ جامعه شناسی و روان شناسی توسط رسانه شکل می گیرد، و ارتباط مردم با پلیس میسر نمی شود مگر اینکه شما از هنرمندان کشور استفاده کنید و از گوینده ها فقط به عنوان پیشانی در جاهای خاص استفاده نکنید.پیشانی هر کشوری ، سربازان فرهنگی آن کشور هستند.

استاد بهرام سروری نژاد هم بیان کرد: صدا ماندگارتر است و دوستان معاونت صدا و دوستان نیروی انتظامی باید نگاه ویژه تری به رادیو داشته باشند تا کارهای فاخرتری ارائه شود. ما در کار خودمان هیچ گاه کم نمی گذاریم و باید بدانیم هنرمندان نیاز به دلگرمی های زیادی دارند.

در انتهای مراسم با حضور مسئولین کشوری و لشکری از عوامل برنامه تقدیر به عما آمد و از چهار کتاب گویای من سرهنگ هستم"، "مهران می خندد"،"حیات جاوید" و "ترفند"رونمایی شد.

پروفایل خبری کسب و کارهای منتخب

بارسانه های گزارش خبر

با رسانه ها

تیم خبری گزارش خبر

گروه حفاظتی پاس

روابط عمومی گروه پاس

تیم تامین حفاظت سازمان ها و اشخاص

سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

برترین شرکت سرمایه گذاری تخصصی معدن و صنایع معدنی

گروه پیشرانان پیشرفت ایران

گروه پیشرانان پیشرفت ایران

بزرگترین پروژه های صنعتی کشور

دبستان پسرانه غیردولتی نهال اندیشه

دبستان نهال اندیشه

آموزش و تربیت علمی و کاربردی دانش آموزان

آهن و فولاد غدیر ایرانیان

آهن و فولاد غدیر ایرانیان

تامین آهن اسفنجی تولیدکنندگان فولاد در کشور

آکادمی تخصصی حسابداری بهشتی

آکادمی تخصصی حسابداری بهشتی

آموزش تخصصی دوره های حسابداری

شرکت تجلی معادن و فلزات

تجلی توسعه معادن و فلزات

نخستین شرکت پروژه محور در بازارسرمایه

رپورتاژ آگهی تریبون

تریبون

انتشار گسترده محتوا در رسانه گزارش خبر

روابط عمومی بانک آینده

روابط عمومی بانک آینده

بانک پیشرو در اقتصاد کشور

گروه سرمایه گذاری غدیر

گروه سرمایه گذاری غدیر

بزرگترین هلدینگ چندرشته ای در بازارسرمایه

سرآمد نوین

سرآمد نوین

پیشرو در نرم افزار های تخصص مالی بورس

وکیل اول

وکیل اول

پروانه وکالت ۲۵۸۰۱ کانون وکلای مرکز

بانک قرض الحسنه مهر ایران

بانک قرض الحسنه مهر ایران

تأمین مالی در چهارچوب تسهیلات قرض الحسنه

صنایع معدنی نوظهور کویر بافق

صنایع معدنی نوظهور کویر بافق

اشتغال‌زایی پایدار، ارزش آفرینی مواد معدنی و تأمین مواد اولیه صنعت فولاد کشور

دانشگاه سئوی ایران

دانشگاه سئوی ایران

مشاوره، آموزش و مدیریت پروژه های سئو در ایران

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

میلاد فرخ پور

میلاد فرخ پور

فعال حوزه انفورماتیک

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

صدیقه طباطبایی

صدیقه طباطبایی

خبرنگار تحلیلی گزارش خبر

مهدی آشتیانی فرد

مهدی آشتیانی فرد

خبرنگار اختصاصی خبرگزاری گزارش خبر

محمد تقی ناصریراد

محمد ناصریراد

فعال رسانه، مستندساز و منتقدِ سینما

وحید حاج سعیدی

وحید حاج سعیدی

فعال رسانه ای در استان گلستان

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها