علیزاده: پرسپولیس هم به ما 15 گل بزند

معاون فنی باشگاه مس رفسنجان گفت: وقتی وزیر ممکلت و سرمربی یک باشگاه سرشناس اینطور کل کل می‌کنند، ما از تماشاگر و هوادار توقع نداریم.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر علیزاده: پرسپولیس هم به ما 15 گل بزند

به گزارش خبرنگران گروه ورزش گزارش خبر، در مورد شکست 5 بر یک مس رفسنجان مقابل سپاهان، اظهار داشت: خودمان هم خیلی از این باخت ناراحت شدیم. این نتیجه در شان و شخصیت باشگاه و تیم مس رفسنجان نبود. قبلا دو بازی با سپاهان کرده بودیم که باختیم اما خیلی خوب کار کردیم و آبرومندانه باختیم.

وی افزود: متاسفانه دیشب بازی بدی انجام دادیم و توجیه هم نمی کنیم. روی اشتباهات فردی بازیکنان این اتفاق رقم خورد. به سپاهان تبریک می‌گویم و از هوادارانمان عذرخواهی می‌کنم. ان‌شاالله در هفته‌های آینده نقاط ضعف را برطرف و این نتیجه را جبران می‌کنیم ولی فاصله ما و سپاهان در این حد نبود.

* از تیم تازه وارد در لیگ برتر چه می خواهید؟

علیزاده در مورد اینکه مس رفسنجان سومین باخت پیاپی خودش را تجربه کرد و آیا این روند برای مدیریت باشگاه نگران کننده نیست، گفت: شما به عنوان مدیر از یک تیم تازه وارد در لیگ برتر چه می‌خواهید؟ هدف ما حفظ تیم در لیگ برتر بود. نتایج قابل قبولی گرفتیم و فکر می‌کنم تیم ما سطح توقعات را بالا برده، اگر مثل خیلی ازتیم‌های تازه وارد دیگر در انتهای جدول دست و پا می زدیم خوب بود؟

* به خاطر این باخت از هواداران مس عذرخواهی می کنیم

معاون فنی باشگاه مس رفسنجان تصریح کرد: الان حاشیه ها امنیت نسبی داریم و سعی و تلاش می‌کنیم در هفته‌های بعد نتایج خوبی بگیریم. دیروز، روز فوتبالی ما نبود. فوتبال روی بدش را به ما نشان داد و ما را بد جریمه کرد. به خاطر این باخت از همه هواداران عذرخواهی می کنیم. البته می‌شد حتی امتیاز بگیریم. خیلی از تیم‌ها در خانه خودشان 4-5 گل خوردند. حالا ما در خانه حریف باختیم. من خودم تا 6-5 صبح بیدار بودم. همه ما از مدیریت تا کادرفنی و بازیکنان ناراحت بودیم. باخت ما سنگین بود و توجیه نمی‌کنیم ولی هر بازی 3 امتیاز دارد. این بازی گذشته و باید به آینده نگاه کنیم. الان فوتبال روزهای سختش را به ما نشان ما می‌دهد. روزهای اول فصل هم این شرایط را داشتیم که از آن خارج شدیم ما باشگاهی هستیم که تیم مدیریتی و کادرفنی قوی دارد. شک نکنید از این شرایط هم عبور می‌کنیم.

* چند هفته قبل نتیجه می گرفتیم صنعتی نبودیم؟

علیزاده در مورد اینکه در فضای مجازی گفته می‌شود چون مس رفسنجان یک تیم صنعتی است، چنین نتیجه‌ای مقابل سپاهان رقم خورده، گفت: زمانیکه من در پرسپولیس بودم 15-10 درصد پرسپولیس را صنایع مس ایران می‌داد. این حرف را هیچ وقت نزنید. ما تیم محترمی هستیم. هیچ موقع وجدانمان را به این مسائل نمی‌فروشیم. پارسال یکی از پاک ترین تیم‌هایی بودیم که به لیگ برتر صعود کرد. الان هم چرا چند هفته قبل را نمی‌بینند که تیم خوب نتیجه می‌گرفت؟ آن موقع صنعتی نبودیم الان صنعتی شدیم؟!

* در دایرکتم این قدر تهمت زدند که تا به حال سابقه نداشته است

وی افزود: خواهشا این‌ها را نگویید. روز فوتبالی ما نبود و روی اشتباهات فردی بازیکنان گل خوردیم. جلوی تیم‌های بزرگ مثل سپاهان اگر اشتباه فردی کنید مانند این است که روی تیم آب یخ ریخته باشید. خودمان هم که در ورزشگاه بودیم شوکه شدیم. ما در ده دقیقه اول گل زدیم و حتی بعد از گل خوردن هم فرصت های خیلی خوبی داشتیم. من در تاریخ فوتبالم آنقدر که در دایرکت من به من بی احترامی کردند و تهمت زدند، نبوده است. این هجمه‌ها درست نیست. به مربی، مدیرعامل و بازیکنان ما توهین کردند. نباید این کار ها را انجام بدهند.

* هوادار حق توهین ندارد

علیزاده در مورد اینکه هواداران کدام تیم چنین رفتاری داشتند، گفت: اسمشان را به ما نمی‌گویند! بعضی با پیج فیک و بعضی متاسفانه با پیج خودشان می‌آیند و این رفتارها را دارند. البته حق می دهم، هواداران به تیمشان تعصب دارند اما نباید اینطور توهین کنند.

* وزیر وزیر مملکت با سرمربی یک تیم کل کل می کند از هوادار چه توقعی می رود؟

وی در مورد اینکه برخی هواداران پرسپولیس معتقدند مس رفسنجان به رقیب آن‌ها کمک کرده تا تفاضل گل خودش را بالا ببرید، اظهار داشت: اصلا اینطور نیست. واقعا این فرهنگ چیپ است. وقتی وزیر ممکلت و سرمربی یک باشگاه سرشناس اینطور کل کل می‌کنند، ما از تماشاگر و هوادار توقع نداریم. من از فدراسیون خواهش می‌کنم در این مساله ورود کند. وزیر و سرمربی و پیشکسوت نباید اینطور حرف حرف بزنند. باید این بساط جمع شود. با این شرایط فوتبال را به ناکجا آباد می‌برند.

* کمیته انضباطی اجازه ندهد هوادار یک تیم به بقیه تهمت بزنند

معاون فنی باشگاه مس تصریح کرد: کمیته انضباطی فقط برای تیم هایی مثل ما ورود می‌کند؟ ورود کند و با این جریانات سخت برخورد کند.نباید اجازه بدهند هوادار یک تیم، به دو تیم دیگری که به آن‌ها ربطی ندارد اینطور تهمت و افترا بزنند. با این اتفاقات من می‌ترسم این لیگ به انتها نرسد. خیلی خطرناک است. خیلی راحت به خودشان اجازه می‌دهند درپیج شخصی به شما توهین ناموسی کنند و این کار زشتی است.

* واکنش به اشتباه مدافع مس و پاس گل به بازیکن سپاهان

علیزاده در خصوص اینکه گفته می‌شود مدافع مس به بازیکن سپاهان پاس گل داده، گفت: بنده خدا آمد توپ را به بازیکن خودی پاس بدهد، اشتباه کرد. توپ کمی آنطرف‌تر رفت. آن‌ها گل زدند و می‌گویند پاس گل بوده! آیا این حرف صحیح است؟ اگرمی خواستیم بازنده باشیم چرا 10دقیقه اول آنقدر فشار آوردیم، گل زدیم و سه چهار موقعیت داشتیم؟ اگر آن سه چهار توپ ما گل می‌شد نمی‌گویم می‌بردیم، 5 بر 3 یا 5 بر 4 می‌باختیم، بازهم این حرف ها را می‌زدند؟

* سپاهان روی اشتباهات فردی به ما گل زد

وی افزود: اشتباه فردی را کنار بگذارید. ما هم توپ‌هایی هم داشتیم که گل نشد. این حرف ها درست نیست. پرسپولیس حدود یک ماه دیگر با ما بازی دارد. اگر می‌خواهد تفاضل گل‌شان را زیاد کند، در رفسنجان به ما 15-10 گل بزند. بیایند، مردانه بازی کنند و به ما گل بزنند. تیم محرم نویدکیا که یک مربی خوب و با اخلاق است، آمد فوتبال بازی کرد اما روی اشتباهات فردی ما نتیجه گرفت. شما ببینید روی یک سانتر و ضربه سر، یک شوت، یک ضربه ایستگاهی، یک پاس در عمق و... به گل رسید؟ روی اشتباهات فردی به ما گل زدند.

* پرسپولیس تفاضل می خواهد بیاید رفسنجان 15 گل به ما بزند

علیزاده تصریح کرد: گردنمان از مو باریک‌تر است و بایت این باخت عذرخواهی می‌کنیم. تلاش می‌کنیم در هفته‌های آینده عملکرد بهتری داشته باشیم و نتایج بهتری بگیریم. اگر پرسپولیس می‌خواهد تفاضل گل را زیاد کند، بیاید رفسنجان به ما 15 گل بزند. با این حرف‌ها اگر می‌خواستیم صددرصد بازی کنیم 1500 درصد مقابل این تیم بازی می‌کنیم! استراحت و تعطیلی مسابقات لیگ در هفته‌های قبلی به ضرر ما بود اما الان به نفع ما شده، مصدومان می‌رسند، تیم را جمع و جور می‌کنیم، اردو می‌گذاریم و از نظر روحی روانی تیم را به شرایط مطلوب می‌رسانیم تا ان‌شاالله مقابل پرسپولیس یک بازی قابل قبول در شان و شخصیت آن‌ها برگزار کنیم که بیایند 15 گل به ما بزنند!

پروفایل خبری کسب و کارهای منتخب

بارسانه های گزارش خبر

با رسانه ها

تیم خبری گزارش خبر

گروه حفاظتی پاس

روابط عمومی گروه پاس

تیم تامین حفاظت سازمان ها و اشخاص

سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات

برترین شرکت سرمایه گذاری تخصصی معدن و صنایع معدنی

گروه پیشرانان پیشرفت ایران

گروه پیشرانان پیشرفت ایران

بزرگترین پروژه های صنعتی کشور

دبستان پسرانه غیردولتی نهال اندیشه

دبستان نهال اندیشه

آموزش و تربیت علمی و کاربردی دانش آموزان

آهن و فولاد غدیر ایرانیان

آهن و فولاد غدیر ایرانیان

تامین آهن اسفنجی تولیدکنندگان فولاد در کشور

آکادمی تخصصی حسابداری بهشتی

آکادمی تخصصی حسابداری بهشتی

آموزش تخصصی دوره های حسابداری

شرکت تجلی معادن و فلزات

تجلی توسعه معادن و فلزات

نخستین شرکت پروژه محور در بازارسرمایه

رپورتاژ آگهی تریبون

تریبون

انتشار گسترده محتوا در رسانه گزارش خبر

روابط عمومی بانک آینده

روابط عمومی بانک آینده

بانک پیشرو در اقتصاد کشور

گروه سرمایه گذاری غدیر

گروه سرمایه گذاری غدیر

بزرگترین هلدینگ چندرشته ای در بازارسرمایه

سرآمد نوین

سرآمد نوین

پیشرو در نرم افزار های تخصص مالی بورس

وکیل اول

وکیل اول

پروانه وکالت ۲۵۸۰۱ کانون وکلای مرکز

بانک قرض الحسنه مهر ایران

بانک قرض الحسنه مهر ایران

تأمین مالی در چهارچوب تسهیلات قرض الحسنه

صنایع معدنی نوظهور کویر بافق

صنایع معدنی نوظهور کویر بافق

اشتغال‌زایی پایدار، ارزش آفرینی مواد معدنی و تأمین مواد اولیه صنعت فولاد کشور

دانشگاه سئوی ایران

دانشگاه سئوی ایران

مشاوره، آموزش و مدیریت پروژه های سئو در ایران

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

میلاد فرخ پور

میلاد فرخ پور

فعال حوزه انفورماتیک

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

صدیقه طباطبایی

صدیقه طباطبایی

خبرنگار تحلیلی گزارش خبر

مهدی آشتیانی فرد

مهدی آشتیانی فرد

خبرنگار اختصاصی خبرگزاری گزارش خبر

محمد تقی ناصریراد

محمد ناصریراد

فعال رسانه، مستندساز و منتقدِ سینما

وحید حاج سعیدی

وحید حاج سعیدی

فعال رسانه ای در استان گلستان

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها