افتتاح بزرگترین مرکز واکسیناسیون کشور

مجموعه نمایشگاهی بازار بزرگ ایران با امضای یادداشت تفاهم با دانشگاه علوم پزشکی ایران به بزرگترین مرکز کووید نوزده تبدیل شد. مجموعه بزرگ ایران مال با همکاری و نظارت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی را اندازی شده و با یکصد ایستگاه تزریق قادر است روزانه بیش از بیست هزار نفر را واکسینه نماید.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه

به گزارش خبر، روابط عمومی مجموعه بازار بزرگ ایران، مجموعه نمایشگاهی بازار بزرگ ایران با امضای یادداشت تفاهم با دانشگاه علوم پزشکی ایران به بزرگترین مرکز کووید نوزده تبدیل شد. مجموعه بزرگ ایران مال با همکاری و نظارت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی را اندازی شده و با یکصد ایستگاه تزریق قادر است روزانه بیش از بیست هزار نفر را واکسینه نماید.

در مراسم افتتاحیه بزرگترین مرکز واکسیناسیون خاورمیانه یادداشت تفاهم سه جانبه، میان وزارت بهداشت، بنیاد خیریه تات و بازار بزرگ ایران به منظور گسترش همکاری در زمینه واکسیناسیون کرونا امضا شد. دکتر جلیل کوهپایزاده رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران در این مراسم با بیان اینکه کشورمان توانسته در مبارزه قاطع با کردونا به الگویی در جهان مبدل شود از بانک آینده و مجموعه بزرگ ایران مال تقدیر و تشکر کرد.

سرهنگ اسماعیل فردی نژاد فرمانده بسیج غرب تهران نیز با قدر دانی از تلاشگران عرصه سلامت، اقدام بازار بزرگ ایران را در راه اندازی مرکز واکسیناسیون کرونا ستود. شایان ذکر است نحوه مراجعه هم وطنان به مرکز تزریق کرونا در ایران مال مطابق اطلاعیه های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا انجام خواهد شد.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر