رئیس کل دادگستری استان هرمزگان؛

فولاد هرمزگان پیشرو در مسئولیت های اجتماعی

مراسم جشن گلریزان و آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد با حضور دکترصالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در سالن اجتماعات دادگستری هرمزگان برگزار و از اقدامات فولاد هرمزگان در این حوزه تقدیر شد .
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر فولاد هرمزگان پیشرو در مسئولیت های اجتماعی

به گزارش خبر روابط عمومی فولاد هرمزگان، دكتر صالحي رئیس کل دادگستری هرمزگان در این مراسم با اشاره به اینکه دادگستري و دستگاه قضايي در بحث حمایت ازتولید پیشرو بوده است گفت : آمادگی خود را در جهت حمایت همه جانبه از شرکتهای تولیدی اعلام می داریم و عقیده داریم مشکلات این بخش باید در سریعترین زمان ممکن حل بشود .
مرادی نژاد رئیس ستاد دیه استان با تقدیر و تشکر از مشارکت فولاد هرمزگان در جشن گلریزان و آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد گفت : فولاد هرمزگان همكاري بسيار خوبي با ستاد ديه استان دارد و از شركت هاي پيشرو در اين حوزه بشمار ميروند و مساعدت‌های این شرکت همواره گره گشای مشکلات زندانیان جرائم غیر عمد استان هرمزگان بوده است .
مهندس معروف خانی مدیرعامل شرکت فولادهرمزگان با اشاره به ضرورت حمایت از بنگاه‌های اقتصادی و شرکتهای تولیدی توسط دستگاه‌های قضایی و اجرایی کشور گفت : مشکلات بسیار زیادی در خصوص قطعی برق و گاز متوجه فولاد هرمزگان هست و در سال گذشته به دلیل قطعی برق بیش از ۵٠ میلیارد ریال خسارت به شرکت وارد شده است و بدلیل توقفات کوره ها شرکت فولاد هرمزگان متحمل خسارت‌های جبران ناپذیری گردیده است .
وی با تقدیر از حمایت‌های صورت گرفته توسط دادگستری استان هرمزگان از واحد های تولیدی تاکید کرد :ما از ریاست محترم دادگستری استان هرمزگان تقاضا داریم در این بحث ورود کنند و با توجه به شعار سال که توسط مقاممعظم رهبری فرمودند ، این مانع زدایی ها در حوزه تولید انجام شود و شاهد قطعی برق و گاز در فولاد هرمزگان و دیگر صنایع نباشیم .

دکتر صالحی ضمن تاکید بر حمایت دستگاه قضا از شرکت های تولیدی و بنگاه‌های اقتصادی تصریح کرد : این موضوع به صورت کتبی به دستگاه‌های متولی ابلاغ خواهد شد و به هیچ وجه نباید برق صنایع و شرکت های تولیدی قطع شود و دستگاه قضایی با متخلفین برخورد خواهد کرد.

مهندس معروف خانی در حاشیه مراسم گلریزان زندانیان جرائم غیر عمد با اشاره به نقش چشمگير فولاد هرمزگان در فعالیت های اجتماعی استان هرمزگان از جمله همکاری با ستاد دیه استان گفت : شرکت فولاد هرمزگان از سال ١٣٩٢ تا کنون بیش از ١٨ میلیارد ریال به ستاد دیه استان کمک کرده است که با این مبلغ ١١۶ زندانی جرائم غیر عمد آزاد شده اند .