امیر سرلشکر موسوی: ۵ بیمارستان صحرایی دیگر ساخته می‌شود

فرمانده‌‌کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ارتش همچنان در کنار مردم قرار دارد و مطمئن هستیم با عزم و اراده و توانایی می‌توانیم کمک‌های بیشتری به مجموعه بهداشت و درمان در حوزه مقابله و مدیریت کرونا داشته‌ باشیم.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه
تصویر امیر سرلشکر موسوی: ۵ بیمارستان صحرایی دیگر ساخته می‌شود

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر،امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در ارتباط زنده با مجموعه دست‌اندرکاران احداث بیمارستان صحرایی ارتش در اصفهان اظهار داشت: این بیمارستان‌ها براساس درخواست ستاد ملی کرونا احداث و در اختیار مجموعه درمانی کشور قرار می‌گیرد تا بخشی از بار مسئولیت از مجموعه بهداشت و درمان کشور کاسته شود.

وی با اشاره به درخواست رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای تامین نیروی انسانی موردنیاز از بخش‌هایی چون سربازان پزشک و پرستار گفت: فرمانده نیروی زمینی در این بخش با توجه به شناخت از ظرفیت‌هایی که امکان آن هست در تامین نیروی انسانی موردنیاز مجموعه بهداشت و درمان اقدام کند.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به گزارش ارائه شده از احداث بیمارستان 120 تخت‌خوابی در اصفهان بیان کرد: این اقدام الگوی خوبی برای بهره‌وری بیشتر 2 طرفه ارتش و کادر درمان در حوزه مدیریت بیماری کرونا است.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش نیز در خصوص ساخت پنج بیمارستان صحرایی در سطح کشور، گفت: این بیمارستان‌ها به زودی و به ‌بهترین نحو ممکن اجرا خواهد شد.

فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش و مجری احداث بیمارستان در این مراسم در توضیح بیمارستان صحرایی موجود در اصفهان خاطرنشان کرد: بیمارستان 120 تخت‌خوابی دارای اتاق‌های آی‌سی‌یو، مانیتورینگ و پرستاری، احیا و مجهز به دستگاه‌های ونتیلاتور، اکسیژن‌ساز، مانیتورینگ قلب است و همه تجهیزات نو و تمامی تخت‌ها بیمارستانی و دارای امکانات لازم است.

پروفایل خبری خبرنگاران منتخب

زهره کرمعلی

زهره کرمعلی

فعال حوزه ارتباطات و روابط عمومی

احمد باقری

احمد باقری

مدرس و مشاور حوزه ارتباطات، روابط عمومی و رسانه

عباس ستایش گو

عباس ستایش گو

فعال و مشاوره خبری سازمان ها در سطح کشور

نورالله رنجبر

نورالله رنجبر

مدیر و مشاور روابط عمومی در امور هنری

حسین براتی

حسین براتی

حسین براتی

ناهید مظفری

ناهید مظفری

مشاور رسانه ای در استان یزد

محمود صابری زاده

محمود صابری زاده

مدیر و مشاور تولید محتوا برای سازمان ها

جمشید غضنفری

جمشید غضنفری

مشاور و فعال رسانه ای سازمان ها در استان های فارس و بوشهر