مالکان سهام عدالت در کارگزاری دلیران پارس آنلاین احراز هویت و سجامی شوند

مجامع فوق العاده شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت از 18 اردیبهشت ماه در کشور برگزار می شود و شرط حضور مالکان سهام عدالت در این مجامع و انتخاب مدیران کارآمد و شایسته برای اداره شرکت هایی که سهامدار آن هستند، ثبت نام در سامانه سجام است.
اشتراک گذاری:
لینک کوتاه

به گزارش خبر روابط عمومی کارگزاری دلیران پارس، از میان 49 میلیون مشمول سهام عدالت 30 میلیون نفر روش غیرمستقیم را برای اداره سهام خود برگزیده اند و هم اکنون این گروه، سهامداران شرکت های 31 گانه سرمایه گذاری استانی سهام عدالت در کشور به شمار می روند.

بنا بر اعلام مسئولان، ارزش دارایی شرکت های سرمایه گذاری استانی بالغ بر 386 هزار میلیارد تومان است و مالکان سهام عدالت می توانند با حضور در مجامع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت ها و انتخاب هیات مدیره در روند مدیریت و سودآوری شرکت هایی که سهامدار آن هستند ،تاثیرگذار بوده و نقش آفرین باشند.

بنا بر اعلام مسئولان بازار سرمایه، برگزاری مجامع عادی به طور فوق العاده شرکت های سرمایه گذاری استانی با هدف انتخاب اعضای هیات مدیره شرکت ها از 18 اردیبهشت ماه آغاز و تا نیمه خرداد ماه ادامه خواهد داشت و با توجه به شرایط ویژه کرونا، مالکان سهام عدالت قادرند از طریق الکترونیک در مجامع شرکت کنند.

این در حالی است که شرط حضور سهامداران عدالت در انتخابات شرکت های سرمایه گذاری استانی "احراز هویت و ثبت نام در سجام" است.

بنا بر این گزارش کارگزاری دلیران پارس هم اکنون این امکان را فراهم آورده است که کلیه علاقمندان بازار سرمایه و از جمله مالکان سهام عدالت در هر زمان و مکان و بدون صرف وقت به صورت آنلاین احراز هویت و در سجام ثبت نام شده و کد بورسی خود را دریافت کنند.

دارندگان سهام عدالت پس از سجامی شدن می توانند با ورود به درگاه یکپارچه بازار سرمایه به آدرس ddn.csdiran.ir وارد پنل خود در درگاه ذی نفعان بازار سرمایه شده و با ورود به بخش مجامع شرکت ها و ثبت حضور در بخش دستور جلسه در مجمع فوق العاده شرکت استانی مربوط به خود شرکت کنند.